Stycznia 28 2023 11:08:10
Dołącz do nas na Facebooku!

KRAWIECTWO

W&TEAM EU

Ostatnie Obrazy
PARTNERZY
LINKI

NAPRAWIALNIA

O wartości strojów decydują następujące czynniki:

- efektowny wygląd

- wygoda użytkowania

- wytrzymałość

- możliwość renowacji

Wyroby „W & TEAM” cechuje dbałość o wygodę użytkowania, łatwość konserwacji, by na przestrzeni wielu lat eksploatowania ewentualne naprawy nie sprawiały problemów.

Ogromny nacisk kładziemy na wytrzymałość strojów wychodzących spod naszej igły poprzez dobór odpowiednich surowców, dodatków i staranność wykonania.

Jednak w trakcie eksploatacji strojów, wcześniej czy później, dochodzi do rozmaitych uszkodzeń i ubytków. Stroje zużywają się, użytkownicy z nich wyrastają, stają się mniej modne- ale to nie znaczy, że należy je spisywać na straty.

W naszej naprawialni oferujemy usługi modernizacji i przerabiania gotowych używanych strojów, zarówno naszych jak i innych producentów.

ULUBIONE lecz rozprute prawie zawsze można „wyleczyć” czyli naprawić, wzmocnić.

ZNUDZONE ,ZA MAŁE ,NIE MODNE poddać małemu lub totalnemu „liftingowi”i przywrócić ich użyteczność.

Ta właśnie oferta skierowana jest do domów kultury, zespołów teatralnych, tanecznych, muzycznych i wszystkich tych, których strój jest nieodłącznym rekwizytem scenicznym, a fundusze nie pozwalają na nowe zamówienie.

Powyższe usługi wykonywane będą na podstawie dostarczonego nam projektu, lub naszego projektu autorskiego. Ustaleń dotyczących naprawialni tj: projekt , wycena, czas realizacji, forma przekazania i odbioru prosimy dokonywać telefonicznie lub mailowo.